Obecné informace:

Výuka  je zaměřena na rozvoj dětského hlasu, přechodu z mluvní do zpěvní polohy. Tato výuka je prováděna formou  hudebních her s ohledem na zvláštnosti dětského hlasu. Další výuka je směřována na rozvoj rytmického a tonálního cítění, jako příprava na školu a případné další hudební vzdělávání. Hudebně pohybová výchova je zaměřena na sladění pohybu s hudbou (tempo, rytmus, dynamika, vyjadřování charakteru pisně, skladby).

Oddělení 1 - KD Dubina - Eva Skalecká - čtvrtek 15:30 - 17:00 hodin:

V tomto oddělení jsou stále převážně malé děti nové a i ty, které již v loňském roce chodily, ale ještě nejsou zralé do velkého oddělení.Děti si s sebou přinesou přezůvky a nějakou malou svačinu (pitíčko, nějakou sladkost nebo ovoce). V době přestávky si mají děti možnost pohrát, kreslit a vzájemně se seznamovat.

Celoroční poplatek za dítě: 1.750,-

Oddělení 2 - ZUŠ Havlíčkova - Mirka Rüklová - čtvrtek 16:30 - 18:00 hodin:

V tomto oddělení jsou děti nejstarší, ale i  mladší, kterým nedělá problém soužití se staršími dětmi nebo z časových důvodů nemohou jinak. 1x v měsíci sobotní soustředění a to v dopoledních hodinách od 9.00 - 10.30. Hodiny výuky (časově) se vetšinou nemění, jen ve vyjímečných případech a tyto vyjímky jsou včas ohlášeny.

Celoroční poplatek za dítě: 1.800,-

Cvičení s písničkou - KD Dubina - Mirka Rüklová, Eva Skalecká - pondělí 9:15 - 10:00 hodin:

Je to první setkání dětí s písničkami, říkadly a jejich pohybovým vyjádřením. Na cvičení s písničkou docházejí děti ve věku od 1 – 3 let v doprovodu jednoho z rodičů nebo prarodičů. V sále Dubínek.

Vedlejší aktivity - Flétna:

Výuka základům hry na zobcovou flérnu. Vede Mirka Ruklová. Výuka 1 vyučovací hodinu týdně – čas podle domluvy.

Celoroční poplatek za dítě: 1000,-

© 2017 by Smejky01. Proudly created with Wix.com

  • Facebook Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now